Site icon Відкритий

У Дніпрі пройде патріотична гра «Котигорошко»

16 команд, 10 учасників у кожній, понад 1000 претендентів на роль Котигорошка і один кубок переможця. Уже дев’ятий рік поспіль у Дніпрі проходитиме патріотична гра «Котигорошко». Вона збере активних дітей з усього міста. Як відбуватимуться змагання, у пресцентрі телеканалу «Відкритий» розказали директорка Дитячо-молодіжного центру «ЛІДЕР» Ірина Власенко та один з учасників Максим Шаповалов.

24 серпня у Дніпрі пройде гра з національно-патріотичного виховання «Котигорошко». Цьогоріч 160 дітей від 11 до 16 років змагатимуться інтелектуальної й фізично. На кону – кубок.

«Кожна команда отримує маршрутний лист. Гра проходить у парку ім. Шевченка, а в цьому році ми задіяли і Монастирський острів. Діти за маршрутом проходять етапи. Отримують завдання, які стосуються нашої любої неньки України, наших традицій, надбань. Діти вигадують, роблять ляльок-мотанок… Не буду все розповідати, аби зберегти інтригу», — ділиться Ірина Власенко.

Кожну команду поділять на «мозок» і «ноги». Поки перші думають, другі – виконують завдання.

Цьогоріч через карантинні обмеження скасували концертну програму, під час якої батьки та глядачі зазвичай чекали на результати змагань. Тим не менш, церемонії нагородження бути. На ній символ гри – Котигорошко – вручить команді-переможниці кубок та призи.  .

Серед більш ніж 1000 претендентів оберуть і самого Котигорошко. Уже другий рік поспіль це звання вдається вибороти Максиму Шаповалову.

«У тому році я відкривав змагання. Говорив вступне слово, після якого на сцену запрошували команди. Їм пояснювали правила і гра починалася. Я ж, у ролі Котигорошка, закривав гру – вручав кубок переможцям».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Муралы Днепра: какие тайны хранят граффити на Солнечном (ФОТО)

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепр