Тест прямого эфир телеканала «Відкритий» – Відкритий

Тест прямого эфир телеканала «Відкритий»


Вещание телеканала в режиме 24/7.

Новости и пресс-конференции транслируются в прямом эфире.



ТЕЛЕПРОГРАММА27.04 – 03.05
ПОНЕДІЛОК :
06:00“Гімн”
06:01“Pro мистецтво”
06:26“Містичні історії “
07:55Д/ф. “Портрети дикої природи”
08:15 “Чарівні історії”
08:30“Відкрито про спорт”
09:00“Hello body”
09:10“Дача бороданя”
09:25“Пасічник”
09:50М/ф. “Принцеса Сіссі”
10:15“Мандруй своє”
10:40“Пишемо історію”
11:00“Солодка дача”
11:20“Про АRТ”
11:50“Дикі тварини”
12:20М/ф. “Принцеса Сіссі”
13:10“Древо”
13:40“Кіно з Яніною Соколовою”
14:05“Ніч в музеї”
14:35“Дика планета”
15:00“Hello body”
15:10Х/ф. “Французький для початківців”
16:45Х/ф. “Шлях зброї”
18:45“Про АRТ”
19:15“Успішні в Україні”
19:35“До 36 і більше”
20:05Х/ф. “А тепер, пані та панове”
22:55Х/ф. “Око кішки”
00:30“Містичні історії “
02:00“Прес-центр”
02:20Д/ф.”Калейдоскоп”
03:25Х/ф.”Вершники””
05:00Х/ф. “Андрієшь”
ВІВТОРОК :
06:00“Гімн”
06:01“Пишемо історію”
06:15“Новини”
06:43“Погода”
06:45Інформаційна програма “Шах і мат”
07:15Програма “FRESH”
08:15“Про АRТ”
08:30Т/с. “Пуаро”
09:15“Новини”
09:43“Погода”
09:45Т/с. “Пуаро”
10:35М/ф. “Принцеса Сіссі”
11:00“Міста і містечка”
11:15“Прес-центр”
11:40“Pro мистецтво”
12:00“Про АRТ”
12:15“Прес-центр”
12:40“Ніч в музеї”
12:55“Пишемо історію”
13:15“Новини”
13:28“Погода”
13:30Програма “FRESH”
14:30М/ф. “Ведмеді – сусіди”
15:20Кіно з Яніною Соколовою
15:40“Про АRТ”
15:55“Ніч в музеї”
16:15“Новини”
16:28“Погода”
16:30“Мандруй своє”
17:00“До 36 і більше”
17:30“Міста і містечка”
17:55“Успішні в Україні”
18:45Інформаційна програма “Шах і мат”
19:15“Новини”
19:43“Погода”
19:45“Pro мистецтво”
20:05Д/ф. “Скарби та смертельні таємниці морів”
21:00Т/с. “Пуаро”
22:45Інформаційна програма “Шах і мат”
23:15“Новини”
23:43“Погода”
23:45“Містичні історії “
00:30Д/ф. “Портрети дикої природи”
01:15“Новини”
01:43“Погода”
01:45“Прес-центр”
02:05Д/ф.”Калейдоскоп”
02:45“Зміни. Почни із себе…”
03:05“Новини”
03:33“Погода”
03:35“Прес-центр”
03:55Х/ф. “Весна”
05:40Д/ф.”Калейдоскоп”
СЕРЕДА :
06:00“Гімн”
06:01“Пишемо історію”
06:15“Новини”
06:43“Погода”
06:45Інформаційна програма “Шах і мат”
07:15Програма “FRESH”
08:15“Про АRТ”
08:30Т/с. “Пуаро”
09:15“Новини”
09:43“Погода”
09:45Т/с. “Пуаро”
10:35М/ф. “Принцеса Сіссі”
11:00“Міста і містечка”
11:15“Прес-центр”
11:40“Pro мистецтво”
12:00“Про АRТ”
12:15“Прес-центр”
12:40“Ніч в музеї”
12:55“Пишемо історію”
13:15“Новини”
13:28“Погода”
13:30Програма “FRESH”
14:35М/ф. “Ведмеді – сусіди”
15:20Д/ф. “Скарби та смертельні таємниці морів”
16:15“Новини”
16:28“Погода”
16:30“Мандруй своє”
17:00“До 36 і більше”
17:30“Міста і містечка”
17:55“Pro et contra”
18:45Інформаційна програма “Шах і мат”
19:15“Новини”
19:43“Погода”
19:45“Древо”
20:00“Ландшафтний дизайн”
20:15“Дика планета”
20:40Кіно з Яніною Соколовою
21:00Т/с. “Пуаро”
22:45Інформаційна програма “Шах і мат”
23:15“Новини”
23:43“Погода”
23:45“Містичні історії “
00:35Д/ф. “Портрети дикої природи”
01:15“Новини”
01:43“Погода”
01:45“Прес-центр”
02:15Д/ф.”Калейдоскоп”
02:55“Зміни. Почни із себе…”
03:15“Новини”
03:43“Погода”
03:45“Прес-центр”
04:10Х/ф.”Веселі хлопці”
05:40Д/ф.”Калейдоскоп”
ЧЕТВЕР :
06:00“Гімн”
06:01“Пишемо історію”
06:15“Новини”
06:43“Погода”
06:45Інформаційна програма “Шах і мат”
07:15Програма “FRESH”
08:15“Ландшафтний дизайн”
08:30Т/с. “Пуаро”
09:15“Новини”
09:43“Погода”
09:45Т/с. “Пуаро”
10:35М/ф. “Принцеса Сіссі”
11:00“Міста і містечка”
11:15“Прес-центр”
11:40“Древо”
11:55“Пишемо історію”
12:15“Прес-центр”
12:35“Дика планета”
13:00“Ніч у музеї”
13:15“Новини”
13:28“Погода”
13:30Програма “FRESH”
14:30М/ф. “Ведмеді – сусіди”
15:15Кіно з Яніною Соколовою
15:35“Pro et contra”
15:55“Про АRТ”
16:15“Новини”
16:28“Погода”
16:30“Мандруй своє”
17:00“До 36 і більше”
17:30“Міста і містечка”
17:50“Пишемо історію”
18:15“Pro et contra”
18:45Інформаційна програма “Шах і мат”
19:15“Новини”
19:43“Погода”
19:45Д/ф. “Скарби та смертельні таємниці морів”
20:40“Успішні в Україні”
21:00Т/с. “Пуаро”
22:45Інформаційна програма “Шах і мат”
23:15“Новини”
23:43“Погода”
23:45“Містичні історії “
01:15“Новини”
01:43“Погода”
01:45“Прес-центр”
02:15Д/ф.”Калейдоскоп”
02:35“Зміни. Почни із себе…”
02:55“На контрасті”
03:15“Новини”
03:43“Погода”
03:45“Прес-центр”
04:15Х/ф.”Аеліта”
05:35Д/ф.”Калейдоскоп”
П’ЯТНИЦЯ :
06:00“Гімн”
06:01“Пишемо історію”
06:15“Новини”
06:43“Погода”
06:45Інформаційна програма “Шах і мат”
07:15Програма “FRESH”
08:15“Про АRТ”
08:30Т/с. “Пуаро”
09:15“Новини”
09:43“Погода”
09:45Т/с. “Пуаро”
10:35М/ф. “Принцеса Сіссі”
11:00“Міста і містечка”
11:15“Прес-центр”
11:40“Древо”
11:55“Пишемо історію”
12:15“Прес-центр”
12:40Успішні в Україні
13:00“Pro et contra”
13:15“Новини”
13:28“Погода”
13:30Програма “FRESH”
14:30М/ф. “Ведмеді – сусіди”
15:20Д/ф. “Скарби та смертельні таємниці морів”
16:15“Новини”
16:28“Погода”
16:30“Мандруй своє”
17:00“До 36 і більше”
17:35“Пишемо історію”
17:55“Кіно з Яніною Соколовою”
18:45Інформаційна програма “Шах і мат”
19:15“Новини”
19:43“Погода”
19:45“Огляд світових подій”
20:15Пишемо історію
20:30“Відкрито про спорт”
21:00Т/с. “Пуаро”
22:45Інформаційна програма “Шах і мат”
23:15“Новини”
23:43“Погода”
23:45“Огляд світових подій”
00:15Д/п. “Портрети дикої природи”
01:15“Новини”
01:43“Погода”
01:45“Огляд світових подій”
02:15“Прес-центр”
02:45“Зміни. Почни із себе…”
03:15“Новини”
03:43“Погода”
03:45“Огляд світових подій”
04:15“Прес-центр”
04:35Х/ф.”Трактористи”
СУБОТА :
06:00“Гімн”
06:01“Пишемо історію”
06:15“Новини”
06:43“Погода”
06:45Інформаційна програма “Шах і мат”
07:15Програма “FRESH”
08:15“Солодка дача”
08:30Т/с. “Пуаро”
09:15“Новини”
09:43“Погода”
09:45Т/с. “Пуаро”
10:45“Огляд світових подій”
11:15 “Чарівні історії”
11:30“Відкрито про спорт”
12:00“Hello body”
12:10“Дача бороданя”
12:25“Пасічник”
12:50“Мандруй своє”
13:15“Пишемо історію”
13:35“Древо”
14:05“Про АRТ”
14:20“Pro et contra”
15:00“Hello body”
15:10“Ніч в музеї”
15:45М/ф. “Принцеса Сіссі”
16:35Д/ф. “Скарби та смертельні таємниці морів”
17:30“Про АRТ”
18:05“Успішні в Україні”
18:45“Дикі тварини”
19:10“Кіно з Яніною Соколовою”
19:35“Міста і містечка”
20:00Х/ф. “Французький для початківців”
21:35Х/ф. “Шлях зброї”
23:35“Містичні історії “
01:05Д/ф. “Портрети дикої природи”
01:45“Прес-центр”
02:05Д/ф.”Калейдоскоп”
02:25Х/ф.”Попелюшка”
03:45“Прес-центр”
04:10Х/ф. “Воротар”
05:20“Зміни. Почни із себе…”
05:40“Відкрито про спорт”
НЕДІЛЯ :
06:00“Гімн”
06:01“Pro мистецтво”
06:26“Містичні історії “
07:55Д/ф. “Портрети дикої природи”
08:15 “Чарівні історії”
08:30“Відкрито про спорт”
09:00“Hello body”
09:10“Дача бороданя”
09:25“Пасічник”
09:50М/ф. “Принцеса Сіссі”
10:15“Мандруй своє”
10:40“Пишемо історію”
11:00“Солодка дача”
11:20“Про АRТ”
11:50“Дикі тварини”
12:20М/ф. “Принцеса Сіссі”
13:10“Древо”
13:40“Кіно з Яніною Соколовою”
14:05“Ніч в музеї”
14:35“Дика планета”
15:00“Hello body”
15:10Х/ф. “Французький для початківців”
16:45Х/ф. “Шлях зброї”
18:45“Про АRТ”
19:15“Успішні в Україні”
19:35“До 36 і більше”
20:05Х/ф. “А тепер, пані та панове”
22:55Х/ф. “Око кішки”
00:30“Містичні історії “
02:00“Прес-центр”
02:20Д/ф.”Калейдоскоп”
03:25Х/ф.”Вершники””
05:00Х/ф. “Андрієшь”