В Україні вперше провели вогневі випробування ступеня ракети-носія – Відкритий

В Україні вперше провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

Уперше за часи новітньої історії України були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби конструкторського бюро «Південне».

У переддень Дня Незалежності України уперше за часи новітньої історії нашої держави провели вогневі випробування ступеня ракети-носія середнього класу під назвою «Циклон-4», яка була спроєктована конструкторським бюро «Південне» на Південному машинобудівному заводі.

Відомо, що ці випробування стали заключним етапом перед тим, як вона буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку. Конструктори запевнили, що під час випробувань усі системи працювали на відмінно, тому вони зробили висновки про успішність їхньої роботи.

Слід нагадати, що у Дніпрі до 2020-го року планують запустити місяцехід. На початку серпня у зв’язку з цим питанням до КБ «Південне» завітали гості-представники іноземних компаній. Метою іноземних колег стала співпраця у сфері освоєння Місяця, а також безпосередньо — видобуток корисних копалин.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як подивитися на своє місто по-іншому.

Теги:

Оцените этот материал: