35 тисяч на тиждень – у Дніпрі «БФ «Перемога» збирає продуктові набори для прифронтових міст

35 тисяч продуктових наборів щотижня для мешканців прифронтових міст та переселенців. Команда рестораторів Дніпра розширила свою діяльність та заснувала організацію «БФ «Перемога». Одним із останніх вантажів стали 1200 наборів, які доправили до Одеси.   

Про це Відкритому розповіли керівниця проєктів організації «БФ «Перемога» Ольга Карачова та керуючий пабу «Три ноги» Євген Якутін. 

Благодійний фонд «PEREMOGA. Україна» спільно з фондом «World Central Kitchen» щодня розширяють свою волонтерську діяльність. Все починалося у лютому, коли команда рестораторів Дніпра почала готувати по 6000 тисяч порцій їжі щодня для захисників та переселенців.

35 тисяч на тиждень – у Дніпрі «БФ «Перемога» збирає продуктові набори для прифронтових міст - рис. 1

На третій місяць війни стало зрозуміло: бойві дії так швидко не закінчяться, а тих, кому потрібна допомога – стає дедалі більше. Тому наразі, крім приготування обідів, волонтери запустили потужний проєкт по розвезенню продуктових наборів для мешканців прифронтових міст та переселенців. Зазвичай підприємство збирає по 35 тисяч продуктових наборів щотижня, однак одним із останніх вантажів стали 1200 наборів, які доправили до Одеси.

35 тисяч на тиждень – у Дніпрі «БФ «Перемога» збирає продуктові набори для прифронтових міст - рис. 2 35 тисяч на тиждень – у Дніпрі «БФ «Перемога» збирає продуктові набори для прифронтових міст - рис. 3

«Нам кажуть люди, що таких класних наборів ще не бачили. Один пакет важить до 15 кілограмів: там крупи,  м’ясо, фрукти, чаї, молочні продукти, солодощі і так далі. Нікого ніколи не лишаємо без допомоги, бо беремо завжди запас до 100 наборів. Ми співпрацюємо з волонтерами та місцевою адміністрацією, тому в кожному місті або селі черга мешканців організована. Їхні посмішки та вдячність це те, що нас мотивує працювати ще більше», – розповіла керівниця проєктів організації «БФ «Перемога» Ольга Карачова.

Ольга Карачова

Ольга Карачова

2 травня Благодійний фонд «PEREMOGA. Україна» спільно з фондом «World Central Kitchen» та 17 ресторанами Дніпра запустили проєкт «Гостинний обід». За цей час понад 6 з половиною тисяч порцій отримали переселенці у закладах Дніпра безкоштовно. Однак цей проєкт з 1 червня тимчасово призуприняється.

«Люди приходили на обіди, ідея працювала, відгуки позитивні. Наша мета, перш за все була – соціалізація переселенців аби вони себе відчули у Дніпрі – як вдома. Обід в ресторані міг, як до війни, трохи розслабити та відволікти, знайти товаришів. Однак, ми зрозуміли, що вони набагато більше потребують просто продуктів та постійного харчування», – поділився керуючий пабу «Три ноги» Євген Якутін.

Євген Якутін

Євген Якутін

Волонтерське об’єднання займається вже не лише їжею, а обробляє величезну кількість запитів: починаючи від придбання харчів і закінчуючи автомобілями для захисників.

Аби зв’язатися з фондом, представляємо соціальні сторінки команди «PEREMOGA».

Реквізити для донатів:

Beneficiary

IBAN UA 11 322001 00000 2620 8317 8792 82

Account No

26208317879282

Receiver

YERAK ANASTASIIA, 49098, Ukraine, reg. Dnipropetrovska, c. Dnipro, st. Marshala Malynovskoho, build. 10, fl. 81

 

Account with Institution (Банк Бенефициара) Bank

JSC UNIVERSAL BANK

City

KYIV, UKRAINE

Swift code

UNJSUAUKXXX

 

 Beneficiary bank

FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK

SWIFT BIC

FUIBUA2X

 

Correspondent banks

JPMorgan Chase Bank N.A

SWIFT BIC

CHASUS33

The Bank of New York Mellon

SWIFT BIC

IRVTUS3N

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Тарифы на газ и отопление для населения на время войны меняться не будут.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,