12 підприємствам Дніпра вимкнули світло через порушення правил світломаскування

Вже місяць йде війна, однак в кожному чаті ОСББ та ЖБК містяни досі дискутують – чи треба дотримуватися правил світломаскування під час комендантської години. Між тим Інспекція з питань благоустрою контролює це з початку березня. 12 підприємствам Дніпра, котрі порушували це правило, вже вимкнули світло. Всього було складено 369 вимог, з яких наразі 152 в роботі (йдуть перемовини), 205 об’єктів виконали вимоги світломаскування.  

Про це телеканалу Відкритий розповів начальник Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Руслан Мороз.

Руслан Мороз

Руслан Мороз

Інспекція з питань благоустрою контролює будівлі як багатоквартирних будинків ОСББ, ЖБК, так і приватний сектор. Правила особливо стосуються підприємств та офісів Дніпра. Хто більше порушує, сказати важко, пояснив під час ефіру на телеканалі Відкритий – Руслан Мороз. За його словами – ігнорують як прості мешканці, так й великі підприємства. Тож, мерія вкотре просить – під час комендантської години вимикаємо світло.

«Візьмемо гіпотетично ситуацію, коли пілот ворожого літака знаходиться над Дніпропетровщиною. Всі удари вони виконують по цілям, по координатам, що запрограмовані. Але, коли наші засоби радіоелектронної боротьби спрацьовують, ворожий літак сліпне. І у окупантів лишається тільки орієнтировка по місцевості. І в цей час важливо, щоб ворожий літак не бачив під собою яскраво освітлене місто зі знайомими контурами»,– пояснив начальник Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Руслан Мороз.

За його словами, світломаскування – це, насамперед, запорука безпеки життю людей у нічний час. Вікна в квартирі, наприклад, можна заклеїти чорними сміттєвими пакетами. Так, це не естетично, однак якщо хоча б на 1 % такі заходи збільшать шанси на порятунок у разі ракетного удару – зробіть це.

Детальніше дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Как семья переселенцев из Мариуполя стала волонтерами в Днепре.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: ,