13 червня стартує «Онлайн благодійний марафон свідомого життя»

Дніпровські волонтери шукають всі можливі формати аби долучати людей до допомоги ЗСУ. Так БФ «Крила України» запускають «Онлайн марафон свідомого життя», в якому жінки зможуть отримати консультації від психологів, дієтологів, тарологів та астрологів й при цьому задонатити на військову амуніцію.  

Про це Відкритому розповіла засновниця благодійного фонду «Крила України» Оксана Якуніна.    

Оксана Якуніна

Оксана Якуніна

«Благодійний марафон свідомого життя» – це онлайн курс консультацій з психологами, дієтологами, тарологами, астрологами. Старт проєкту 13 червня о 13:00. У програмі розбір актуальної теми в даний час від кожного спікера, поліпшення емоційного стану, запитання-відповідь до кожного фахівця та подарунки від спікерів та спонсорів для учасників марафону.

«Цілі марафону –  мистецтво жити у війну. Як вийти зі стресу та розслабитись, як покращити емоційний стан, мотивувати дбати про себе та знайти енергію всередині себе. Їжа та енергія: як визначити продукти, які надають та забирають енергію, навчитись харчуватись з користю. Мета марафону – зібрати кошти на воєнну амуніцію та необхідні речі згідно запиту від одного з батальонів Десантно-Штурмових військ», – пояснила засновниця благодійного фонду «Крила України» Оксана Якуніна.

Марафон пройде в закритому телеграм-каналі. Тривалість марафону 7 днів. Долучитись до марафону можна за посиланням: https://marafon-ua.weblium.site/

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , , ,

Підпишись на Відкритий: