5 октября — куда пойти БЕСПЛАТНО | Відкритий

5 октября — куда пойти БЕСПЛАТНО

Пятница — тот самый день, когда можно выдохнуть и смело приступить к отдыху. Куда можно сходить сообщает Відкритий.

Открытие фестиваля “Облака 2018” 

Приглашаем вас 5 октября 2018г. в 15:00 на торжественное открытие международного фестиваля авторской песни «Облака 2018»! Это событие произойдет в Днепре возле дома, где родился Александр Аркадьевич Галич.

АДРЕС: 15:00 – 16:00

ВРЕМЯ:  Старокозацкая, 74

Тренінг “Активні громадяни”

Молодіжний центр «Освіторіум» оголошує набір на тренінг Active Citizens – British Council “Активні Громадяни” за програмою Британської Ради в Україні, що відбудеться в м. Дніпро 05-08 жовтня 2018 р. Це програма у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, що націлена на позитивні зміни в суспільстві та активізацію населення.

АДРЕС: Лазаряна ул. 2

ВРЕМЯ: 14:00 – 15:00

Велочастина Днів Данії в Дніпрі

Велосипеди — це невід’ємна частина датської культури: одна третина людей, які живуть в данській столиці, щоденно їздять на велосипеді. Насправді, Копенгаген став одним з найнадійніших міст світу для велосипедистів, і завдяки ефективному містобудівництву кількість велосипедів нещодавно перевищила кількість автомобілів. З цієї причини особливо, Копенгаген все більше розглядається як чудовий приклад того, як міста можуть надати своїм громадянам можливості для здорового способу життя.

АДРЕС: Героїв Майдану

ВРЕМЯ: 15:00

Ранее Відкритий писал о том, кто станет оператором по вывозу отходов в Днепре.

Теги:

Оцените этот материал: