92% хворих на COVID-19, які потрапили в стаціонар на Дніпропетровщині — не вакциновані

Яка динаміка захворюваності та як заохочують до вакцинації від COVID-19 на Дніпропетровщині. Про це говорили у пресцентрі Відкритого.

«На ранок 23 вересня всього активних хворих на коронавірус в Дніпропетровській області – 5203. З них на стаціонарному лікуванні – 969, амбулаторно лікується– 4234. Всього хворих на пневмонію в стаціонарах — 1285, в тому числі дітей – 54. 92% хворих на COVID-19, які потрапили в стаціонар на Дніпропетровщині — не вакциновані. Коронавірус – це хвороба невакцинованих людей. Тому запрошую всіх вакцинуватись – в області працюють Центри вакцинації, мобільні бригади. Вакцин зараз в достатній кількості», —  розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Григорук.

92% хворих на COVID-19, які потрапили в стаціонар на Дніпропетровщині - не вакциновані - рис. 1

Олексій Григорук

«Оскільки зонування відбувається по областям, Дніпропетровська область, в тому числі й місто Дніпро з 23 вересня 2021 року увійшла в помаранчеву зону. Йде стрімке зростання випадків захворюваності: за минулу добу зареєстровано 889 випадків, що майже вдвічі більше ніж за попередню. Зараз розглядається питання щодо запровадження обов’язкової вакцинації від ковід для освітян та органів місцевої влади», — розповіла завідувачка відділення Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Кузьменко.

92% хворих на COVID-19, які потрапили в стаціонар на Дніпропетровщині - не вакциновані - рис. 2Олена Кузьменко

Більше у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Работы в разгаре: как продвигается реконструкция бульвара Кучеревского в Днепре.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,