Активісти партії «Соціальна Справедливість» привітали дніпровських дітей-сиріт зі святами

У Дніпрі активісти партії «Соціальна Справедливість» привітали дітей-сиріт зі святами, влаштувавши веселощі з подарунками. Деталі розповідає Відкритий.


Свято для тих, кому воно найпотрібніше, дітям-сиротам, влаштували на Дніпропетровщині представники регіонального осередку політичної партії «Соціальна Справедливість». Тутешні активісти привітали з новорічними та різдвяними святами вихованців Дитячого дому №2 для дітей-сиріт у місті Дніпро.

Для малечі організували святкову програму, яка розпочалася з перегляду новорічної казки. Далі продовжили розвагами з аніматорами. Дітлахи активно забавлялися у веселих іграх та конкурсах, за перемогу в яких отримували заохочувальні призи. Завершилося святкування солодким столом та врученням подарунків. Вихованці закладу були надзвичайно щасливі від такої уваги до них. Їм було приємно побувати на святі та отримати подарунки, адже в їхньому житті дуже часто бракує банальної уваги, теплого слова чи похвали.

viber image 5

«Ми надзвичайно раді, що дітям сподобалась ця ініціатива. Повірте, бачити щасливі, щирі, усміхнені обличчя дітей, з якими життя повелося так несправедливо, дорогого коштує. Осередок «Соціальної Справедливості» в Дніпрі наразі проводить активну роботу з допомоги тим, хто її потребує найбільше, а це діти-сироти, дітки з особливими портребами. В майбутньому ми плануємо охопити більше подібних закладів міста та області. І робитимемо все можливе, аби життя таких дітей наповнювалось позитивом, ставало кращим», — розповів керівник дніпровського регіонального офісу партії «Соціальна Справедливість» Сергій Гришко.

До слова, подібні святкування Нового Року відбулися не лише в Дніпрі, а й у багатьох інших регіонах України: в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Сумах, Києві, Кропивницькому та Вінниці. Усюди, де діють осередки «Соціальної Справедливості». Це була загальнонаціональна партійна ініціатива.

Screenshot 1

«Шкода, що сьогодні в Україні дуже багато дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, життя яких потребує додаткової уваги. Так, держава пропонує їм певний мінімум підтримки. Але на цьому все. Ці дітки дуже часто лишаються поза увагою суспільства. Ми переконані, так не повинно бути. Позиція нашої партії досить проста – діти це майбутнє нації, наша надія. І ми повинні робити максимум, аби вони були щасливими. Саме в такому напрямку працює «Соціальна Справедливість». Ми привітали тисячі українських дітей, організували для них вистави, подарували подарунки. І будьте певні, наша партія не відступатиме від своїх принципів і постійно підтримуватиме українських дітей», — розповіла лідер «Соціальної Справедливості» Алла Шлапак.


Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що на територію України надвигається магнітна буря.

Теги: , , , , , ,