«Алергіки практично не хворіють на рак», — головний алерголог області

Люди, які страждають на алергію, можуть не хвилюватися щодо вірогідності захворіти на онкологічну хворобу. Про це Відкритому розповіла Євгенія Дитятковська, головний алерголог Дніпропетровської області, віцепрезидент Асоціації алергологів та імунологів України, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор.

У 2019 році виповнилося 33 роки з дня найбільшої техногенної катастрофи за всю історію «мирного атома». Катастрофи, з наслідками якої світ продовжує боротися до сих пір. Євгенія Дитятковська повідомила Відкритому, що після аварії на ЧАЕС у тринадцять разів зросла кількість захворювань на алергію. Також вона зазначила, що найбільшого впливу зазнала імунна система.

«У тих, кому більше пощастило, проявилася алергія, а в тих, кому менше, — з’явилися онкологічні захворювання. Оскільки паралельно ці процеси протікати не можуть», — розповідає Євгенія Дитятковська.

«Алергіки практично не хворіють на рак», — головний алерголог області - рис. 1

Як зазначила Євгенія Дитятковська, одні й ті самі клітини просто по-різному реагують на впливи. Так, на агресивність алергену впливає стан природи та навколишнього середовища.

Теги: