Американці привітали українців з Днем Незалежності віршем Ліни Костенко

Сьогодні в Україні відзначають День Незалежності. З усіх куточків нашої держави лунають привітання. Також українців вирішили привітати американські дипломати та волонтери. Вони створили відеозапис, на якому декламують вірш Ліни Костенко. Про це Відкритий дізнався зі сторінки посольства у Facebook.

Американські дипломати та волонтери привітали Україну з Днем Незалежності. Для того, щоб оформити своє привітання вони створили відеозапис, на якому декламують вірш відомої української поетеси Ліни Костенко під назвою «Вечірнє сонце». Цим дописом вони поділилися на своїй сторінці у соціальній мережі.

На кадрах можна побачити те, що текст супроводжує відеоряд, на якому можна пізнати українські краєвиди. Як відомо, ці кадри вони знімали саме під час офіційних візитів та подорожей до України.

В одному відео вдало поєдналися схід та захід, північ та південь. На відеозаписі американці спочатку з посмішкою та радістю на обличчі промовили слова відомого вірша Ліни Костенко, а потім завершили своє привітання словами: «Слава Україні».

«Декілька років тому завдяки гурту Brutto цей вірш перетворився на прекрасну пісню. (…) Ми насолоджувалися красою України, так само, як і кожним рядком вірша та кожною нотою пісні», — вказано у повідомленні посольства.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що  у Дніпрі відсвяткували День Державного Прапора України.

Теги:

Оцените этот материал: