Андрій Загороднюк очолив Міністерство оборони – Відкритий

Андрій Загороднюк очолив Міністерство оборони

Сьогодні, 29-го серпня, під час засідання новообраної Верховної Ради народні депутати обрали Міністра оборони. Ним став позаштатний радник Володимира Зеленського Андрій Загороднюк. Про це повідомляє  Відкритий

Верховна Рада на сесійному засіданні у четвер голосами 314 депутатів підтримали призначення Андрія Загороднюка міністром оборони України. Президент особисто запропонував кандидатуру Загороднюка. Відповідний проєкт постанови про призначення свого позаштатного радника Загороднюка на посаду очільника Міноборони президент вніс у Раду сьогодні, 29-го серпня.

Попереднім міністром оборони України був Степан Полторак. Він написав рапорт на звільнення ще 20-го травня, бо поважає конституційне право нового президента пропонувати парламенту власну кандидатуру на посаду глави оборонного відомства. Проте, Верховна Рада VIII скликання провалила голосування за його відставку.

Зазначимо, що Загороднюк є позаштатним радником президента Зеленського та членом Наглядової Ради «Укроборонпрому». Раніше Андрій Загороднюк був керівником проєктного офісу реформ Міністерства оборони.  Відомо, що він навчався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, в Університеті Ворика й Оксфордському університеті. Має понад 16 років досвіду роботи на керівних посадах у гірничодобувній і виробничій галузях.

Від самого початку російської агресії на Донбасі у 2014 році є активним громадським активістом та волонтером Збройних сил України. Зокрема, очолювана Загороднюком компанія поставляла українським бійцям на Схід буржуйки та машини швидкої допомоги, які робили з броньованих інкасаторських машин.

Нагадаємо, раніше ми писали, що заступником голови Верховної Ради стала депутатка від ВО «Батьківщина» Олена Кондратюк.

Теги:

Оцените этот материал: