Анонси пресконференцій на 29 жовтня

У п’ятницю, 29 жовтня, у пресцентрі телеканалу Відкритий відбудуться пресконференції:

 

11:15  Якою буде погода на початку листопада та коли почнеться зима в Україні

У пресконференції візьме участь:

  • Василь Гринчак — начальник Дніпропетровського регіонального гідрометеоцентру

 

 

12:15  ГО «Форпост» зняла цикл фільмів про тортури та їхні наслідки в Україні

У пресконференції візьме участь:

  • Ольга Волинська — режисерка та сценаристка циклу  фільмів

 

Довідка:

Документальний цикл «Проти катувань» — це чотири короткометражні документальні фільми про проблему тортур та їхні наслідки в Україні: у місцях тюрмах, поліцейських відділках, дитячих притулках та на окупованих територіях України. Мета циклу – на прикладі реальних історій показати, що в цивілізованій країні немає місця тортурам. Це ганебне явище має піти в небуття, в тому числі, завдяки готовності тих, хто пережив катування, — свідчити про злочини та відстоювати свої права.  Явище тортур набагато ближче, ніж ми думаємо, і може стосуватися кожного, незалежно від віку, гендеру, соціального статусу.

У фільмі привертається увага до проблеми катувань у поліцейських відділках. У центрі стрічки – історія 26-річної Нелі Погребіцької, яка постраждала від катувань у кагарлицькому відділку поліції. Справедливого вироку в цій справі, що стане  екзаменаційною для всієї правоохоронної системи, – з нетерпінням чекає вся Україна.

 

Шановні колеги, пам’ятайте про засоби індивідуального захисту – маски та рукавички. На вході до пресцентру на вас чекає санітайзер для рук.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером 093 58 90 410, Анна Гребенчук

Бажаємо здоров’я! До зустрічі на «Відкритому»

 

 

Теги: