Apple почав випуск власних банківських карток

Американська компанія Apple розпочала випуск власної банківської картки спільно з банком Goldman Sachs Group. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Reuters.

Відомо, що картки існують в електронній формі. Їх користувачі можуть підв’язати до свого гаманця у додатку Apple Pay. Випуск картки у матеріальній формі наразі не проводиться, однак у компанії зазначають, що свої картки планують виготовляти з титану. На таких картках не буде видимого номера — він буде зберігатися на спеціальному чіпі в iPhone.

Apple зосередилась на конфіденційності, заявивши, що інформація про покупку зберігається на iPhone користувача, і що компанія не може бачити цю інформацію. Перевагами нової картки у компанії називають наявність програми кешбеків у розмірі 2% при купівлі за допомогою додатку Apple Pay. Також творці картки обіцяють повну приватність даних користувачів.

Джин Мюнстер, партнер компанії Loup Ventures та давній спостерігач Apple, заявив, що дохід Apple Card в перший рік, ймовірно, буде низьким, але до 2023 року вони можуть отримати близько 1,4 мільярда доларів доходу.

235899

Нагадаємо, раніше ми писали, що Facebook планує перейменувати Instagram і WhatsApp.

Теги: