Астролог Ісіда Дан розповіла, на що чекати жителям Дніпра у 2019 році

Сьогодні в медіа-центрі телеканалу «Відкритий» відбулась особлива прес-конференція, присвячена підбиттю підсумків 2018 року. Наш гість, астролог Ісіда Дан, розповіла про те, чого очікувати українцям в 2019 році — році Земляної Свині.


Спеціаліст з астрології каже: повноцінно 2019 рік вступить в свої права 5 лютого. За її словами, краще всього зустрічати 2019 рік, не маючи боргів за спиною. Також вона рекомендує не робити в наступному році надто поспішних рішень і приділяти якомога більше уваги своєму здоров’ю і здоров’ю близьких.

«В 2019 рік людям варто вступати без боргів, в тому числі-фінансових. Тому, рекомендується завершити всі справи, що було розпочато в цьому році. Також, в цьому році не рекомендується робити необдуманих вчинків. Особливо, цього не варто робити в березні, липні і листопаді, тому перед тим, як прийняти рішення, рекомендується спочатку все добре обміркувати», — зазначає Ісіда Дан.

Крім того, вона додає, що наступний рік буде надто важким для політиків, бізнесменів та людей, котрі працюють із фінансами. Під час прес-конференції Ісіда дала свій прогноз щодо точного часу закінчення війни на сході України і початку відновлення економіки держави.

DSC 0076 1

«Після 2018 року збройний конфлікт буде поступово йти на спад, остаточно економічна ситуація в Україні буде стабілізована до 2021 року», — сказала астролог, зазначивши, що цей рік буде особливо успішним для Індії та Китаю.

Також вона нагадує, що цього року відбуватимуться 5 затемнень: 3 місячних і 2 сонячних. За її прогнозом, наступного року успіх супроводжуватиме людей, які вміють правильно ставити пріоритети в своєму житті. Особливо це стосується так званих «вогняних» знаків зодіаку (Овен, Лев, Стрілець), а також народжених під знаком Діви.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про візит до нашого телеканалу символу Нового, 2019 року — свинок, яких можна тримати замість собаки.

Теги: , , , , , , , , , , ,