«АТБ» під час війни: як працює провідна продуктова корпорація України

Скільки наразі є запасів товару? Чому деякі імпортні продукти без відповідного маркування? Як відправити безкоштовну гуманітарну допомогу по Україні?  Де можна отримати жетон для розшуку тварин Animal? Як працює корпорація «АТБ» під час воєнного стану? 

Про це телеканалу Відкритий розповів начальник управління із корпоративних комунікацій корпорації «АТБ» Сергій Демченко.

Сергій Демченко

Сергій Демченко

З початку війни в Україні магазини «АТБ»на Дніпропетровщині ні на хвилину не зачинялися, а працювали у посиленому режимі. На цей час в області їх 212.

«На сьогодні ситуація з продуктами і товарами стабільна. Перед Великоднем, спланований 10 денні торгівельні запаси. Ситуація стабільна, проблем з постачанням продуктів харчування та наявністю товарів першої необхідності – немає»,– запевнив начальник управління із корпоративних комунікацій корпорації «АТБ» Сергій Демченко.

За словами представника корпорації, в перший місяць початку війни були деяки проблеми з постачанням окремих категорій від партнерів «АТБ». На це впливали певні фактори та чинники: порушена логістика, неможливість вивозу товарів власним або найомним транспортом і т.д.

«Тому компанія посилила додатковий власний імпорт з країн Польщі, Балтії, Туреччини, Чехії. Ця продукція поставляється у наші магазини з урахуванням постанови Кабінету міністрів, яка регламентує імпортні поставки без відповідного маркування. Таким чином, завезення продукції пришвидшено й тому наші клієнти можуть іноді спостерігати на полицях магазину продукцію польською або чеською мовою. Це стосується соціальної категорії продукції», – пояснив Сергій Демченко.

Чимало ініціатив з початку війни впровадила продуктова корпорація. Остання – це жетони для розшуку тварин Animal ID. Проєкт Animal ID дозволяє завантажити спеціальний застосунок та зареєструвати у ньому свого домашнього улюбленця. Після цього можна отримати жетон у мережі магазинів АТБ на кожну зареєстровану тварину та прив‘язати його до застосунку. Такий жетон можна повісити на нашийник свого улюбленця і він завжди буде в безпеці. Адже якщо тварина загубиться, той, хто знайшов її, просто сканує QR-код на жетоні своїм ґаджетом, щоб встановити зв’язок із власником. Жетони видаються безкоштовно, але лише після реєстрації тварини у застосунку. Наразі ініціатива запрацювала на заході України, щодо сходу – також планують впроваджувати. І таких соціальних проєктів чимало:

«Зараз говоримо про такі ініціативи як: відкриття підвальних приміщень наших магазинів для надання можливості всім сховатися під час повітряних атак; впровадження можливості безкоштовної термінової доставки гуманітарних посилок між містами України; створення загальнонаціонального проєкту збору допомоги для ЗСУ та ТРО на базі наших магазинів, за місяць якого ми зібрали більше 100 тонн продуктів харчування для захисників», – розповів представник корпорації «АТБ» Сергій Демченко.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Российские оккупанты нанесли ракетный удар по Зеленодольску на Днепропетровщине.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,