Більше 20 тисяч людей відвідали книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі

У Дніпрі пройшов щорічний книжковий фестиваль Book Space. Протягом останніх трьох днів містяни мали змогу купити книги, зустрітися із відомими авторами, а також відвідати їх воркшопи та взяти участь у літературних дискусіях.

Про те, як пройшов фестиваль у прес-центрі Відкритого розповіла кураторка та співзасновниця Book Space Вікторія Наріжна.

Більше 20 тисяч людей відвідали книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі - рис. 1

«На щастя, цьогоріч фестиваль пройшов без проблем. Було близько 150 цікавих та різних подій у 9 паралельних програмах, підчас яких 75 видавців представляли свої книжки. Подія зібрала великі натовпи людей, цього разу було значно більше у порівнянні з 2019 роком. За нашими підрахунками до Book Space у 2021 році долучилося близько 25-27 тисяч дніпрян та гостей мегаполісу», — розповіла Вікторія Наріжна.

Більше 20 тисяч людей відвідали книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі - рис. 2

Окрім насиченої подіями програми та пошуку нової близькості, фест вже втретє шукає форму, яка буде заохочувати українські книговидання та літературу до використання інноваційних підходів. Цьогоріч було оголошено дві номінації «Експеримент у папері» та «Папір і нові технології». Кожний конкурсант мав змогу надіслати до трьох заявок. Найпередовішими в цьому році стали книжки Видавництва Старого Лева, а саме видання “Куди і звідки”.

Детальніше про підсумки Book Space-2021 дивіться далі.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,