«Благодійні» внески стали причиною конфлікту у дитячому садку у Кривому Розі

У Кривому Розі виник конфлікт між мамою та завідувачкою одного із дитячих садочків. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на публікацію у групі ГО «Основи Свідомості».  

У спільноті зазначили, що батьківські комітети часто використовують задля приборкання «незручних» батьків. У поле зору громадської організації «Основи Свідомості» потрапила ситуація у криворізькому дитячому навчальному закладі №183. Так, конфлікт відбувся на засіданні тимчасової комісії з розгляду звернення щодо порушення законодавства завідувачкою закладу Тамарою Семеновою. Члени батьківського комітету прийшли захистити Тамару Семенову. Таким чином, замість з’ясування ситуації по суті, посипалися звинувачення на заявницю.

За словами членів громадської організації «Основи Свідомості», загострення конфліктної ситуації щоразу пов’язане зі збором «благодійних» внесків у закладі та негативно впливає на дітей заявниці. Одним із випадків булінгу стосовно дитини став випадок, коли доньку заявниці помістили в ізолятор закладу. Як зазначає мати дівчинки, того ж дня, коли це сталося, лікарка, оглянувши дитину, надала довідку, що вона може відвідувати дитячий садок.

«Не забула Колесник Олена Володимирівна, представниця «Батьківського комітету закладу», згадати про нібито обіцянку міського голови Вілкула Юрія Григоровича «прибрати» заявницю. Звичайно, міський голова може не пам’ятати цю ситуацію. Та хіба садок, в якому завідувачка ще у 2016 році вчинила адміністративне порушення (хуліганські дії) стосовно заявниці, у 2017 незаконно відрахувала з садка дитину заявниці, а тепер представники «Батьківського комітету» погрожують їй фізичною розправою, може й надалі залишатися поза увагою Юрія Григоровича?», — пишуть у спільноті.

Теги: