«Бо я у матусі хакер»: ProZorro заплатить $7 000 тим, хто зламає їхню систему

Серед українців шукають етичних хакерів, які погодяться співпрацювати задля того, щоб перевірити захищеність системи ProZorro. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на prozorro.gov.ua.

Зараз у ProZorro шукають «білих хакерів», які допоможуть їм виявити вразливості та недоліки, а також протестувати захищеність системи. Такий проєкт отримав назву «Hack ProZorro». Відомо, що «білих хакерів» шукатимуть до 8-го вересня, а безпосередньо захід, який проходитиме у форматі марафону,  відбудеться 21-го вересня.

За результатами відбору усього оберуть п’ятнадцятьох хакерів, які працюватимуть у тестовому режимі. Таким чином, їхня діяльність ніяк не впливатиме на роботу системи ProZorro. За кожну знайдену вразливість хакер, який зміг її виявити, отримає винагороду. Її розмір залежатиме від того, наскільки вона є важливою. Загалом сума призового фонду, який розділять між собою «білі хакери», становить сім тисяч доларів.

Для того, щоб мати можливість взяти участь у відборі, треба відповідати таким критеріям: по-перше, учасниками можуть бути тільки українці, а по-друге, необхідно мати певний досвід у кібербезпеці та баг-хантингу.

«Сьогодні білий хакінг – один зі світових трендів кібербезпеки.(…) В Україні такий досвід мають лише приватні компанії. Ми — перша державна установа, яка самостійно ініціювала bug bounty», — розповів генеральний директор Василь Задворний.

«Бо я у матусі хакер»: ProZorro заплатить $7 000 тим, хто зламає їхню систему - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Apple пообіцяла мільйон доларів за виявлення вразливостей у iPhone.

Теги: