Богдан прокоментував святкування весілля у Сен-Тропе під час Дня Незалежності – Відкритий

Богдан прокоментував святкування весілля у Сен-Тропе під час Дня Незалежності

Голова Офісу Президента пояснив ситуацію зі святкуванням Дня Незалежності у Франції, яке викликало зацікавленість у користувачів соціальних мереж. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 26-го серпня, голова Офісу Президента Андрій Богдан прокоментував ситуацію, що склалася під час святкування весілля знайомого, яке збіглося із датою Дня Незалежності України. Андрій Богдан пояснив, що він є вільною людиною, тому у неробочий час може відвідувати різноманітні заходи, які забажає: чи то це буде військова справа, чи то урочиста мить. Принциповою позицією для нього є лише умова — нишком не привласнювати те, що йому не належить.

Цитуємо мовою оригіналу:

«У вільний від роботи час, куда хочу туди іду.  Хочу — на весілля в Сан Тропе. Хочу — на фронт в Пески. Принципово — не красти (но цього Вам не понять)», — написав Андрій Богдан.

Слід нагадати, що два дні тому Андрій Богдан відзначав День Незалежності на весіллі, яке відбувалося у французькому містечку Сен-Тропе. Про це стало відомо з відеозапису, який почали активно поширювати мережею засоби масової інформації (ЗМІ). На кадрах можна побачити, що Андрій Богдан очолив ходу з жінками модельної зовнішності та шампанським. Святкування проходило у гучній компанії з танцями та музикою.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відбувся «Марш волі».

Теги:

Оцените этот материал: