Бохо в дизайні інтер’єрів та його особливості | Відкритий

Бохо в дизайні інтер’єрів та його особливості

Яскравий, картатий, нестримний та вільний. Так описують стиль бохо дизайнери та художники. Такий напрямок ілюструє філософію кочівників та мандрівників, які не знають перешкод та правил. Він перетворює будь-яке приміщення у фантастичний світ творчості та креативу.

Створити гармонію в стилі бохо не так вже просто. Його свобода іноді може призвести до перенасичення інтер’єрів деталями та кольорами. Тому ідеальні проекти магазинів, ресторанів і кафе зможуть створити професійні дизайнери.

Бохо в дизайні та його види

Бохо в дизайні інтер’єрів може бути дуже різним. Це неймовірно багатогранний та різноманітний стиль. Оскільки він дає повну свободу творчості, підвидів існує дуже багато. Головні з них такі:

  • Бохо-шик. Усе в такому інтер’єрі привертає до себе увагу. Кожна річ – справжній шедевр та витвір мистецтва. В такому варіанті кольорова гамма використовується спектрально. Усі відтінки веселки гармонійно втілюються в інтер’єрі таким чином, щоб створити атмосферу свята, але не порушити правила затишку. Також бохо-шик – це дорогі благородні матеріали ти приємні фактури.
  • Еко-бохо. В такому варіанті бохо використовуються лише натуральні матеріали. Це може бути дерево, кераміка, скло, камінь, тощо. Меблі – прості, функціональні та навіть трошки грубуваті. Еко-бохо – це поклоніння природі у всіх її проявах. У таких інтер’єрах багато живих рослин, натуральна кольорова гама. При цьому використовуються найбільш картаті та яскраві відтінки.
  • Бохо-гламур. Це поєднання дорогих вінтажних речей з розкішними сучасними. В таких інтер’єрах багато світла та скла. Головною прикрасою може стати величезна кришталева люстра, масштабний вітраж у вікні чи на стелі тощо. Також використовується дорогий текстиль – натуральний шовк, атлас, велюр та оксамит, тощо.
  • Бохо-хіпі. Один із найбільш яскравий та творчих варіантів стилю. В ньому втілюються усі можливі риси бохо: яскраві кольори, дивовижний текстиль з орнаментами та китицями, велика кількість декору. У таких приміщеннях може бути багато плетених меблів, текстильних подушок та м’яких килимів.

Також для вибору підвиду бохо варто ознайомитися з рисами класики. Класичний варіант – це традиційний текстиль з етнічними орнаментами, яскраві картини, незвичайні люстри та меблі. У ньому багато декоративних прикрас, а головні відтінки – зелений, синій, фіолетовий та коричневий.

Теги: , ,

Оцените этот материал: