Борис Філатов не зміг обігнати Кернеса та Кличка в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших людей

У четвер, 15-го серпня, було оприлюднено новий рейтинг ТОП-100 найвпливовіших людей України. Про це Відкритий дізнався на сайті НВ.

Список, оприлюднений Журналом НВ, очолив президент країни Володимир Зеленський, друге місце зайняв глава Офісу президента Андрій Богдан, на третій сходинці опинився Рінат Ахметов — власник групи компаній СКМ і найбагатша людина України.

Мер Дніпра Борис Філатов у рейтингу займає 54-те місце. Крім нього, в ТОП-100 також потрапили міські голови Львова, Харкова та Києва. Замикають список 24 українських моряки, яких РФ захопила 25-го листопада 2018 року в Керченській протоці й досі утримує незаконно.

Список найвпливовіших людей країни був сформований за участю 74 експертів. Редакція НВ складає подібний перелік 13-й раз (з урахуванням аналогічного рейтингу, що випускався журналом Корреспондент аж до 2013 року включно).

«Головною особливістю нинішнього списку стало його кардинальне оновлення: в ньому з’явилося відразу 35 нових імен. Раніше середній рівень оновлення рейтингу Топ-100 найвпливовіших, опублікованого редакцією,  становив максимум 5-10%. А у 2019-му ця частка склала 35%», — сказано в повідомлені.

Борис Філатов не зміг обігнати Кернеса та Кличка в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших людей - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі дівчина обіцяє роздягнутися догола, якщо Філатов виграє парі у Зеленського.

Теги: