Борис Філатов здійснив мрію свого дитинства

Борис Філатов під час візиту до Одеси зміг здійснити свою дитячу мрію, побувавши на фрегаті «Гетьман Сагайдачний». Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби міської ради.

Міська рада Дніпра вирішила взяти шефство над фрегатом «Гетьман Сагайдачний». Про це  Борис Філатов заявив під час відзначення 26-ї річниці підняття прапора Військово-морських сил України. Урочистості відбулися в Одесі, де дислокується фрегат.

«Дуже радий цього дня бути з вами. Від територіальної громади Дніпра хочу передати найтепліші слова. Від міста, котре 2014 року фактично зупинило «російську весну» в Україні. Цьогоріч міська рада Дніпра ухвалила рішення взяти шефство над «Гетьманом Сагайдачним». Таке велике і багате місто як Дніпро допомагатиме кораблю належним чином», — зазначив Борис Філатов.

MG 1522

Крім того, мер Дніпра додав, що побувати на такому військовому кораблі завжди було його дитячою мрією.

Також відзначено, що в одній з кают фрегата висить оберіг, який курсанти Дніпровської флотилії привезли морякам, коли торік проходили практику. Тоді влаштувати безкоштовний обмін досвідом вдалося завдяки домовленостям міського голови Дніпра Бориса Філатова з командиром фрегата «Гетьман Сагайдачний» Олексієм Корецьким, котрий свого часу закінчив флотилію у Дніпрі.

MG 1574 HDR

Моряки та представники командування ВМС зауважують, що 26 років служби фрегата — це вік зрілості. Тут щороку згадують історію флагмана «Гетьман Сагайдачний».

«Для флоту «Сагайдачний» є і минулим, яким ми можемо пишатися, і майбутнім, на яке ми можемо сподіватися», — переконані у командуванні.

MG 1522

Фрегат «Гетьман Сагайдачний»

MG 1406

Звернення міського голови Бориса Філатова

MG 1317

Прапор Військово-морских сил України

Теги: