Будівельне сміття та старі меблі: що приховують водозливні колектори у Дніпрі

У Дніпрі продовжуються планові роботи з розчищення дощоприймачів і колекторів від мулу та сміття. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

За повідомленням міськради, у місті 700 кілометрів водозливних мереж і близько 10 000 дощоприймачів. З початку року у найбільш проблемних районах очищено 3 000 з них. До кінця 2019-го комунальники обіцяють зробити ще стільки ж. Нині роботи тривають на Набережній Перемоги.

«Чистка відбувається механізованим способом за допомогою спеціальних тракторів. Швидкість виконання робіт залежить від ступеня забрудненості. На жаль, колектори забиваються не тільки випадковим сміттям, землею та листям. Ми знаходимо багато пластикових пляшок і різного непотребу. Пляшки люди залишають де заманеться, у результаті пластик потрапляє в підземні колектори та створює сміттєві затори. Однак проблем завжди більше у приватному секторі, адже там ми знаходили й мішки з будівельним сміттям, і навіть старі меблі», — розповів заступник директора комунального підприємства «Гідроспоруди» Дніпровської міської ради Михайло Ступак.

За словами заступника директора, планова чистка проводиться двічі на рік — перед осінньо-зимовим періодом і після. За день одна бригада встигає очистити 4-15 дощоприймачів, щоденно у різних районах міста цим зайняті три механізовані бригади комунального підприємства.

o 1dipl8vlk6rc17ga1aola4laj12m

Нагадаємо, раніше ми писали, що за результатами ЗНО сім шкіл Дніпропетровської області увійшли до переліку найкращих в Україні.

Теги: