Бути чи не бути кондиціонерам у трамваях Дніпра

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко минулого тижня дав доручення комунальному підприємству «Дніпровський електротранспорт» опрацювати варіант і вартість монтажу кондиціонерів в трамваї. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на його сторінку у Facebook.

Михайло Лисенко одразу зазначив, що мова йде про установку кондиціонерів лише у тих вагонах, в яких будуть робити капітальний ремонт, або у тих, що закупили у Німеччині. Нагадаємо, що 12-го серпня у Дніпрі на трамвайні маршрути №11 та №15 після модернізації виїхали шість нових трамвайних вагонів, які раніше використовувались у Німеччині.

Бути чи не бути кондиціонерам у трамваях Дніпра - рис. 1

Питання встановлення кондиціонерів ще висить у повітрі. Наразі заступник міського голови Дніпра лише виніс це на обговорення на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що на встановлення одного кондиціонера необхідна сума 14 тисяч євро. Для порівняння: на один трамвай, привезений із Німеччини, було витрачено 20 тисяч євро.

«Ціна питання за встановлення і вартість пристойного кондиціонера в один вагон близько 14 тисяч євро. Це враховуючи те, що за трамвай ми платили в Німеччині трохи менше 20 тисяч євро. Хто що скаже? Проведемо опитування», — пише Михайло Лисенко.

Бути чи не бути кондиціонерам у трамваях Дніпра - рис. 2

Наразі на ресурсі Єдиної системи місцевих петицій є звернення, у якому автор просить заборонити експлуатацію маршрутних таксі, автобусів та іншого громадського транспорту для перевезень пасажирів в літній період часу без належного кондиціонування повітря в пасажирському салоні. Поки що петиція не набрала необхідної кількості голосів для того, щоб її розглянув міський голова Дніпра.

Теги: