Бюджетні барабани: переваги, недоліки, особливості

Ще зовсім недавно український ринок музичних інструментів був затоплений низькопробним китайським товаром, в результаті у покупців склалося спотворене уявлення про те, якими насправді можуть бути недорогі інструменти. У нашій статті експерти інтернет-магазину Музлайн докладно розкажуть про особливості, можливості та переваги бюджетних ударних установок https://muzline.ua/udarnye-ustanovky/, А також про найпростіші правила, які допоможуть вам зорієнтуватися в асортименті виробників і вибрати найкращий варіант.

Бюджетні барабани: переваги, недоліки, особливості - рис. 1

Дешево — не погано

На самому початку варто відзначити, що недорогі серійні моделі присутні в офіційних каталогах практично всіх відомих виробників, брендів зі Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Японії і так далі. Подібні серії розроблялися прицільно для початківців музикантів або для любителів, не готових витрачати великі гроші на інструменти. Компанії завжди створювали і продовжують випускати якісні, стильні і цілком пристойні з точки зору звуку, недорогі інструменти спеціально для якомога ширшого кола музикантів.

Чим виділяються ці барабани

Перш за все, бюджетні барабани — це інструменти, виготовлені заводським способом, з мінімальним застосуванням дорогої ручної праці, з деревини гідної якості, але все-таки не преміум-класу. Такі інструменти мають непоганий звук і являють собою відмінний варіант для

  • навчання в домашніх умовах
  • аматорських занять
  • репетиції
  • і навіть аматорського звукозапису.

Але при посилення звуку і на великій сцені вони неминуче зіткнуться з обмеженнями — ці обмеження стосуються головним чином краси звучання і унікальності тембру барабанів.

При покупці фірмовий ударної установки ви можете бути впевнені в тому, що ім’я бренду дає вам певні гарантії — у всесвітньо відомих компаній немає ніяких причин випускати під своїм ім’ям низькопробні інструменти.

Головна порада тим, хто вибирає недорогу ударну установку

Вибираючи бюджетні ударні інструменти, керуйтеся одним-єдиним, але найважливішим правилом, — обов’язково слухайте і тестируйте барабани перед покупкою.

Якщо необхідно, скористайтеся допомогою експерта в магазині або запросіть з собою приятеля, який розбирається в інструментах.

Бюджетні барабани: переваги, недоліки, особливості - рис. 2

Погана ідея — купувати барабани наосліп, особливо від маловідомих виробників з Китаю або Індонезії. В їх каталогах можна з однаковою ймовірністю знайти як абсолютно чудові недорогі пропозиції, так і повний неліквід.

Теги: , ,