Дайте людям работать: в Полтаве отказываются усиливать карантинные ограничения

Власти Полтавы отказываются усиливать карантинные ограничения несмотря на то, что город перешел в оранжевую зону. Об этом сообщает Відкритий.

“Если к вам пришла проверка и пытается составить протокол, пожалуйста, обратитесь и получите консультацию юристов. К перевозчикам я бы хотел обратиться отдельно. Мы сейчас должны помочь людям спокойно добраться на работу”, – заявил и.о мэра Александр Шамота.

Помимо этого мэр призвал владельцев фитнес-клубов, малый бизнес и работников сферы обслуживания работать в штатном режиме.

В своем видеообращении Александр Шамота напомнил, что за вынужденный простой, государство не будет выплачивать бизнесу и перевозчикам никаких компенсаций.

Сегодня мы писали о том, что в Верховной Раде каждый десятый депутат заразился коронавирусом.

Відкрив гарячу лінію юрдопомоги для підприємців – всі мають працювати і заробляти

Помаранчева зона – столичні чиновники у владних кабінетах, не можуть аргументувати економічну доцільність карантинних обмежень, але продовжують нав'язувати на місцях закриття та обмеження роботи закладів сфери обслуговування, спортивних закладів та в транспорті. Компенсації за вимушений простій підприємцям, людям, які втратять роботу? Ні – не чули. Треба визнати, що коронавірусна інфекція сьогодні розповсюджується незалежно від того працюють заклади торгівлі та обслуговування чи ні – тому держава має робити акцент на вчасній діагностиці та лікуванні захворілих, а не садити малий і середній бізнес під домашній арешт. Обмеження в транспорті також не полегшують умови для роботи людей – втрачають і перевізники, і міський бюджет, і люди, які не можуть дістатись до роботи.Закликаю всіх працювати у звичному режимі. Ми створили гарячу лінію безоплатної правової допомоги. Телефонуйте нашим юристам – 099 481 85 70. Фаховий адвокат допоможе вам оскаржити протокл про адмінпорушення у суді.

Gepostet von Олександр Шамота am Montag, 5. Oktober 2020

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Создатель бренда Kenzo умер от осложнений коронавируса

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,