Даша Худне! Пілотний тиждень позаду

Закінчився перший тиждень мого журналістського експерименту зі схуднення. Вже готові попередні висновки і я радо поділюся ними з вами.

Цілий тиждень я протрималась майже без цукру. Чому «майже» спитаете ви? Тому що цукор входить до складу більшості харчів, які нас оточують. І якшо чай/кава без цукру смакують файно, то з сирочками та іншими молочними продуктами вийшов провал. Враховуючи швидкий ритм життя і зайнятість роботою, молочні перекуси рятують обідні перерви.

На цьому тижні планується гречана дієта та фізичні вправи. Кожного ранку пробіжка, а ввечері орбітрек. Щодо гречаної дієти, попередньо порадьтеся з лікарем.

Жодного кілограму не пропало, але об’єми зменшилися на декілька сантиметрів. Тижня, відверто, замало для висновків, тому продовжуємо.

Дехто вважає гречану дієту особливо ефективною, проте занадто одноманітною.

Дозволяється гречана каша і кефір. Вага починає «танути», але на жіночих форумах радять вживати додаткові вітамінні комплекси, щоб допомогти організму пережити стрес. Серед плюсів виділяють відсутність відчуття голоду і необмеженість прийомів їжі.

Теги: