Де дніпрянам знайти гарну роботу

Зараз в Україні мінімальна заробітна плата становить 4173 грн, що категорично не відповідає потребам населення та ціновій політиці в країні. Вже у 2020 році українцям обіцяють зростання так званої мінімалки, яка становитиме 4723 грн. Неозброєним оком пересічної людини-не-фінансиста видно, що таке «покращення» зовсім не врятує ситуацію, адже у провідних країнах Європи мінімальна заробітна плата перевищує українську у десять, а то й у двадцять разів. Наприклад, у США станом на 2018 рік мінімальний заробіток населення становив 1160 американських доларів (за сьогоднішнім курсом — 28376,50), що помітно перевищує українські показники. Але можна взяти до уваги й не таку далеку від нас економічно та територіально країну, приміром, Польщу, до якої вже котрий рік поспіль масово мігрує працездатне населення з українських земель. Там найменша заробітна плата, на яку може розраховувати працівник, на 2018 рік складала 603,20 американських доларів (14755,78 грн). Погодьтесь, статистичні дані не на нашому боці.

Тож що робити, якщо ви отримуєте «мінімалку», а еміграція зовсім не входить до ваших планів? Де шукати роботу амбітним та молодим дніпрянам? Як можна подбати про додатковий прибуток, який дозволить вам не зводити кінці з кінцями щомісяця, а жити, не відмовляючи собі у базових потребах, таких як харчування чи опалення. Сервіс Kabanchik.ua пропонує дніпрянам, а також мешканцям усієї України підробіток, а також дає можливість знайти стабільне місце роботи.

Де дніпрянам знайти гарну роботу - рис. 1

Послуги сервіс надає в усіх великих містах країни, щодня створюючи понад 3000 завдань. Ви зможете працювати за спеціальністю, але також вам буде надана можливість спробувати свої сили у нових напрямках. Крім того, ви самі організуєте свій робочий час, що також є перевагою. На сьогодні з майданчиком співпрацюють вже понад 100 000 спеціалістів у різних галузях, тому ви можете не сумніватися, що довіряєте пошук вакансії досвідченим та кваліфікованим працівникам.

Чи зможете ви заробити на Kabanchik.ua?

На сервісі щодня публікуються завдання у різноманітних категоріях. Тут роботу можуть знайти кур’єри, викладачі гуманітарних та технічних наук, майстри з ремонту різної техніки, айтішники, дизайнери, працівники б’юті-сфери, архітектори, будівники, перекладачі, клінінг-менеджери, логісти, організатори свят та безліч інших спеціалістів.

Окрім робіт з прив’язкою до конкретного міста, тут розміщується багато віртуальних завдань, які можна виконати дистанційно за допомогою Інтернету (написання/переклад текстів, введення даних тощо). Також тут є завдання, які не потребують спеціальної освітньої кваліфікації, а саме роздача флаєрів або прибирання квартир. Тобто роботу знайти зможе кожен охочий.

Теги: , , , ,