Депутата Дніпровської міськради підозрюють у нецільовому використанні бюджетних коштів

Прокуратура Дніпропетровської області веде розслідування проти депутата міської ради, який використовував бюджетні кошти не за призначенням. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби прокуратури Дніпропетровської області.

Прокуратура Дніпропетровської області веде досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні стосовно колишнього директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, а за сумісництвом й депутата міськради за частиною 1 статті 210 Кримінального кодексу України (умисне нецільове використання бюджетних коштів службовою особою).

У інформації від прес-служби прокуратури зазначається, що у грудні 2016 року посадовець уклав договір з ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) щодо виконання переоснащення двох шкіл у Дніпрі. Тоді він перерахував 1 4 000 000 гривень коштів з бюджету на рахунок товариства. Однак, при цьому він використав кошти на програми та заходи, які не були вказані у договорі.

Слід зазначити, що у цей період часу відповідні посади обіймав Геннадій Глядчишин. У документах зазначено, що він був обраний депутатом міської ради Дніпра у 2015 році. З кінця 2015-го до липня 2017-го року він також обіймав посаду директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

 

skrin 17

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що високопосадовця Гримчака та його помічника затримали на хабарі у 1,1 мільйона доларів США.

Теги: