Новообраних депутатів Верховної Ради хочуть навчити зовнішньої політики

Міністерство закордонних справ України розробляє для депутатів Верховної Ради IX скликання курс із зовнішньої політики. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на держсекретаря МЗС Андрія Зайця.

За словами держсекретаря, наразі тривають переговори із дипломатичною академією. В планах запропонувати майбутнім членам комітету із закордонних справ професійний курс. Заєць зазначив, що курс містить специфічну інформацію, а саме новим депутатам хочуть розповісти про бачення проблем міжнародного порядку денного, пріоритети зовнішньої політики й роботи парламентських делегацій при міжнародних організаціях. Також, він уточнив, що мова йде про можливість поділитися специфічною інформацією, а намагання навчити.

Новообраних депутатів Верховної Ради хочуть навчити зовнішньої політики - рис. 1

Нагадуємо, що нещодавно американські експерти проводили тренінги для новообраних депутатів Верховної Ради. А також був тижневий експрес-курс, підготований кращими українськими фахівцями, що став першим в серії навчальних програм для членів фракції, який буде реалізовуватися протягом усього терміну роботи Верховної Ради IX скликання.

Теги: