Державну реєстраторку затримали за махінації на 150 мільйонів гривень

Державну реєстраторку, незаконні дії якої завдали збитків на суму майже 150 мільйонів гривень, взято під варту. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби прокуратури області. 

Державна реєстраторка виконавчого комітету однієї з міських рад Донецької області, діючи на підставі підроблених документів, перереєструвала селянське господарство померлого фермера (СФГ «Кондратюк») на іншу особу шляхом внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Внаслідок цього законному власнику фермерського господарства спричинено майнову шкоду у розмірі майже 150 мільйонів гривень.

Судом першої інстанції клопотання прокурора про застосування до підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задоволено частково та обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Водночас, Апеляційний суд Дніпропетровської області взяв до уваги усі доводи прокурора та 16-го серпня 2019 року обрав державній реєстраторці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у майже 15 мільйонів гривень.

Крім того, за ініціативи прокуратури області Міністерством юстиції України скасовано зміни, внесені підозрюваною до установчих документів фермерського господарства.

Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з доводами прокуратури області щодо обрання запобіжного заходу державній реєстраторці, яка підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 365-2 Кримінального кодексу України (зловживання повноваженнями державним реєстратором, що спричинило тяжкі наслідки).
Державну реєстраторку затримали за махінації на 150 мільйонів гривень - рис. 1

Теги: