Дитячі іграшки: встановлюємо баланс між необхідним і достатнім

Досвідчені покупці завжди уважно ставляться до підбору будь-якого товару та надають перевагу відомим маркам з позитивною репутацією. А ось до придбання іграшок ми підходимо дещо по-іншому. Побачили яскраве пакування – купили. Діти 2000-х більш вимогливі до запропонованих варіантів. Довгі десятиліття в Україні іграшки були в дефіциті, щоб їх купити батькам доводилося відстоювати величезні черги. Багато вітчизняних підприємств випускали однотипні моделі.

Дитячі іграшки: встановлюємо баланс між необхідним і достатнім - рис. 1

Для ігор хлопчики й дівчатка використовували різні побутові предмети та саморобні конструкції, які сьогодні навіть уявити в ролі ігрового варіанту. У таких розвагах були й свої переваги – вони сприяли розвитку фантазії та кмітливості. Сьогодні дитячі кімнати заповнені іграшками. Виробники пропонують бюджетну, середню по вартості й елітну продукцію, яка відповідає різним фінансовим можливостям. Але часто домашні колекції просто однотипні.

Батьки хлопчиків дивуються й навіть обурюються: скільки машинок не купи, пограє 1-2 дні й просить нову. Діти дошкільного віку досить швидко втрачають інтерес до певної моделі, звикають до неї й бажають отримати що-небудь новеньке. Тут слід враховувати відразу кілька аспектів:

  • Багато всього. Доступними для гри повинні бути кілька варіантів, які мають різну спрямованість (важливо для гармонійного розвитку).
  • Нове – це добре забуте старе. Якщо ви помітили, що інтерес до якогось варіанту втрачений, приберіть його та замініть на нову модель або приховану раніше. Навіть, якщо ви купили відразу кілька іграшок не віддавайте їх відразу.
  • Різноманітні розваги. Дитина росте та розвивається, тому пропоновані моделі повинні мати нові можливості.

Радуємо та дивуємо

Спочатку малюк зрадіє звичайній машинці, яку можна тягнути за мотузочок або просто катати по підлозі, але в міру дорослішання йому вже необхідні нові враження. Можна просто запропонувати модель іншого типу, наприклад, замінити вантажівку на трактор, але потім і цього вже буде недостатньо. Хочеться вразити дитину чимось оригінальним і незвичним.

Оскільки як приклад наведені транспортні засоби, пропонуємо познайомиться з колекцією американського бренду Hot Wheels. Марка була заснована 1968 році й спочатку пропонувала точні копії автомобілів, що виконані методом лиття в масштабі 1:64. Для розробки використовуються креслення надані компаніями, що займаються виробництвом транспортних засобів.

Новинки швидко стали популярні, але концерн Mattel, який придбав цей бренд в кінці 90-х ніколи не зупиняється на досягнутому. Тому в каталозі Hot Wheels.з’явилися оригінальні серії – з незвичайним дизайном і особливим забарвленням, трансформери, варіанти на радіокеруванні та ті, що вимагають попередньої збірки. Пропонується відразу декілька основних серій різної тематики, наприклад, машини та треки, Зоряні війни, Всесвіт. Вікові категорії – 3-5 років, 5-7 років, 8+. Попри жорстку конкуренцію й спроби деяких недобросовісних виробників запозичити оригінальні ідеї, цей бренд упродовж кількох десятиліть залишається лідером у своєму сегменті ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ТОП-11 самых красивых замков Украины | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,