«Дитячі пустощі з вогнем»: у Дніпрі хлопчика облили бензином та підпалили – Відкритий

«Дитячі пустощі з вогнем»: у Дніпрі хлопчика облили бензином та підпалили

У Дніпрі діти під час гри облили бензином і підпалили 8-річного хлопчика. Про це розповідає Відкритий із посиланням на повідомлення волонтерки Олександри Сови-Тимощенкової.

Повідомляється, що постраждалий бавився у дворі з дітьми, зокрема, старшого віку. В якийсь момент хтось із дітей облив його бензином ззаду та підпалив. У дитини обгоріло 35% тіла — голова, плечі, передпліччя, стегна та гомілки. Він перебуває в реанімації та чекає на низку операцій. Наразі хлопчик перебуває у реанімації. Батьки написали заяву до поліції.

«Кирюша Яцун грав з усіма дітками у дворі, були дітки й старшого віку. Хтось із дітей облив дитину ззаду і підпалив. Мама одна виховує єдиного синочка, батько дитини помер. Кирюша, як і багато діток, повинен був йти 1 вересня в 3 клас», — розповіла волонтерка Олександра Сова-Тимощенкова.

Лікарі зазначають, що зараз стан хлопчика стабільний. Він прийшов до тями й знаходиться в реанімації після операції. У нього опіки 35% тіла. Полум’я потрапило на голову, плечі, передпліччя, стегна, гомілки. Дитині ще необхідно перенести низку операцій та пройти реабілітацію.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кривому Розі вогнеборці понад дві години гасили пожежу у храмі.

Теги:

Оцените этот материал: