Для українських військових розробили новий мобільний додаток «Джура»

В Україні з’явився новий мобільний додаток для українських військових «Джура». Про це повідомляє Відкритий

Українські строковики масово використовують російські додатки, які спеціально націлені на цю групу військових. Це добре відомо ворогу, Кремль активно використовує мобільні дані як для збору інформації, так і з пропагандистською метою.

Тому українські розробники створили додаток «Джура», який має такі ж корисні функції для наших солдат, але працює без передачі даних російським спецслужбам і не поширює російську пропаганду.

Для українських військових розробили новий мобільний додаток «Джура» - рис. 1

Програму «Джура» створено для військовослужбовців строкової служби. Рекрут може слідкувати за часом, який провів у війську, а також розрахувати, скільки ще залишилося до демобілізації. Дані зображаються в числах та візуалізуються на часовій шкалі, де позначено «екватор» та інші дати.

Розділ нотаток дозволить занотувати важливі події та факти. Також можна додати фото на згадку. Синхронізація акаунту з сервером збереже дані в нотатках. Календар пам’ятних дат допоможе дізнатися нові факти з історії України та не забути привітати побратимів із професійними військовими святами.

Для українських військових розробили новий мобільний додаток «Джура» - рис. 2

Програма має тематичні оформлення, які найкраще підійдуть до роду військ, національної гвардії чи прикордонної служби. Чат для військових додасть живого спілкування солдатам та дозволить поділитися досвідом, а нічний режим дозволить зменшити яскравість світіння екрану, щоб не привертати увагу.

Для українських військових розробили новий мобільний додаток «Джура» - рис. 3

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині пройшов фінал військово-патріотичної гри Сокіл «Джура».

 

Теги: