Дніпро-1 зіграв із Ворсклою внічию у матчі Прем’єр-ліги України

Дніпро-1 і полтавська Ворскла зіграли у нічию у матчі четвертого туру Прем’єр-ліги України. Про це повідомляє Відкритий.

Так, команди тренерів Дмитра Михайленка та Віталія Косовського розписали мирову у Полтаві. Перший тайм зустрічі завершився внічию із рахунком 0:0. Друга половина матчу була більш результативною для обох команд, і кожна з них забила по голу.

У другому таймі лідируючі позиції зайняли дніпряни та повели у рахунку після голу Олексія Чичикова, який забив у ворота своєї колишньої команди на 50-й хвилині. Вже на 54-й хвилині зустрічі Юрій Коломоєць із Ворскли повернув статус поєдинку паритет.

Дніпро-1 зіграв із Ворсклою внічию у матчі Прем'єр-ліги України - рис. 1

Врешті, матч так і завершився внічию 1:1. Після цього матчу у загальному заліку у Ворскли — 4 очки, а Дніпро-1 має 5 балів.