Дніпро долучився до всеукраїнської акції, присвяченої зниклим безвісти, полоненим та політв’язням | Відкритий

Дніпро долучився до всеукраїнської акції, присвяченої зниклим безвісти, полоненим та політв’язням

10 жовтня на вулицях чотирнадцяти міст пройде всеукраїнська акція «Нагадай про кожного». Долучаться до неї і дніпряни. Їх мета – підтримати військовополонених, політв’язнів, зниклих безвісти та їх сім’ї. Про це розповіла у пресцентрі Відкритого одна із організаторів акції в Дніпрі Вікторія Солодухіна.

Цієї суботи біля будівлі Дніпропетровської ОДА о 18:30 зберуться небайдужі дніпряни, які долучилися до акції «Нагадай про кожного». Зокрема, організатори мають перелік конкретних вимог до влади, які вже давно обіцяли виконати. Серед них прийняття закону про полонених, який би чітко фіксував необхідні соціальний статус і допомогу та закону про воєнні злочини. Також забезпечення роботи Комісії Кабміну з питань зниклих безвісти, який на даний момент не функціонує вже протягом двох років.

«За даними Червоного Хреста в Україні налічується 756 сімей, родичі яких зникли безвісти. У Дніпрі таких родин – 39. Це найбільший показник серед міст нашої країни. Є дуже багато історій, багато прикладів, коли дружини та мами втрачали своїх чоловіків і синів. Вони зникали безвісти, помирали в полоні або про них просто не було жодних відомостей. Протягом шести років війни було багато обіцянок з боку влади. Ми сподіваємось, що наша акція прискорить процес їх виконання», – коментує Вікторія Солодухіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре проходить акция «Милосердие в сердце каждого днепрянина»: как присоединиться | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Оцените этот материал: