Дніпропетровська область увійшла до списку лідерів заборгованості із зарплат

У Дніпропетровській області останнім часом збільшилися борги із заробітної плати. Про це Відкритий дізнався зі звітів Державної служби статистики.

Дніпропетровська область потрапила до списку областей-лідерів заборгованості із зарплат. Найбільш гостро ця проблема постала у Донецькій області (67, 7 мільйонів гривень), Харківській (44, 2 мільйонів гривень) та Дніпропетровській (33, 3 мільйонів гривень).

У червні 2019-го року загальна сума заборгованості з виплати зарплат в Україні стала більшою на п’ять відсотків, тобто на 139 500 000 гривень. У минулому місяці сума заборгованості становила 2 857 800 000 гривень. За даними Державної служби статистики, борги за оплату праці зменшились у таких областях України, як: Київська, Житомирська, Рівненська та Тернопільська. А в антирейтингу опинилися: Івано-Франківська, Волинська, Чернівецька, Кіровоградська, Харківська, Сумська та Донецька область.

Відомо, що найбільше зросла заборгованість у сфері державного управління та оборони — майже на 21%, в освіті на понад 14%, у промисловості — на 6,5%. А також у сфері, пов’язаній з нерухомістю заборгованість підвищилась майже на 2%.

Дніпропетровська область увійшла до списку лідерів заборгованості із зарплат - рис. 1

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Дніпропетровська область стала лідером за рівнем забрудненості води.

Теги: