Дніпропетровська ОДА витратить майже пів мільярда гривень на реконструкцію лікарень та спорткомплексів

На будівництво та реконструкцію важливих соціальних об’єктів Дніпропетровської області виділили 466 мільйонів гривень. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на департамент економрозвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В ОДА повідомили, що фінансування відбуватиметься з Державного фонду регіонального розвитку. Кошти будуть використані для створення нового освітнього простору у школах та дитсадках, зокрема Дніпра, Кривого Рогу та Перещепиного Новомосковського району та реконструкції обласної офтальмологічної лікарні, а також відділення постінтенсивного догляду новонароджених обласного перинатального центру.

Крім того, частину коштів буде використано на будівництво стадіону пляжних видів спорту, реконструкцію залу для боксу та спорткомплексу у Дніпрі, а також на оновлення спортивної інфраструктури у Кривому Розі та Новомосковську.

Загалом, у Держбюджеті-2019 закладено 7,67 мільярда гривень Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). З них в Україні профінансують понад 700 проєктів.

Розпорядник коштів ДФРР — Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Їх спрямовують на реалізацію важливих проєктів на місцях, зокрема, будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень, спортивних та інших інфраструктурних об’єктів. У такий спосіб регіони отримують більше можливостей і ресурсів на розбудову інфраструктури.

Рішення щодо проєктів приймають обласні конкурсні комісії, затверджують міжвідомча комісія при Мінрегіоні та бюджетний комітет Верховної Ради.

1105157

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що на реконструкцію фонтану біля Театру опери та балету витратили 2 мільйони гривень бюджетних коштів.

Теги: