Дніпровська асоціація велосипедистів продовжить справу загиблого Максима Семенова

Універсальний та екологічний: 3 червня – Всесвітній день велосипеда.  У Дніпрі є ціла асоціація велосипедистів. Її очолював Максим Семенов, який 7 травня загинув на фронті. Наразі любителів такого транспорту стало більше через кризу з пальним.   

Про це Відкритий поспілкувався з представником Дніпровської асоціації велосипедистів Андрієм Майбродським. 

Андрій Майбродський

Андрій Майбродський

У Дніпрі є асоціація велосипедистів. Її очолював Максим Семенов, який 7 травня загинув у бою, захищаючи Україну від російських окупантів. Його вклад в рух велосипедистів та екстремальні види спорту у Дніпрі – величезний.

Максим Семенов

Максим Семенов

«Максим був рушійною силою. Він нас як магніт нас всіх зібрав та перший зрозумів, що нашій енергії потрібен вектор. Мало просто кататися, а потрібно ще закласти підвалини аби це було безпечно та цікаво нашим дітям. Цей вектор ми будемо надалі розвивати. Максим казав: якщо у тебе є велосипед, то чим ти не член асоціації? Ми захищаємо інтереси нашої спільноти та максимально лобіюємо розвиток дорожньої інфраструктури у Дніпрі для велосипедистів», – розповів представник Дніпровської асоціації велосипедистів  Андрій Майбродський.

День велосипеда з’явився зовсім нещодавно. 2018 року на Генеральній Асамблеї ООН ухвалили резолюцію про запровадження нового свята. Велосипед не випадково має власне свято, адже це найдешевший і найбільш екологічний вид транспорту. Велосипед дозволяє бути мобільним, соціально активним і дає можливість вивчати природу.

В епоху автомобілів велосипеди нібито й не дуже потрібні, проте зараз вони знову набувають популярності. Прихильники здорового способу життя не можуть уявити його без велосипеда. Отже, варто вчити правила дорожнього руху для велосипедистів і пересідати на залізного коня.

Найкращий спосіб відзначити свято – вирушити на велопрогулянку. Цього дня в багатьох країнах світу організовують різноманітні флешмоби, змагання та просто поїздки з друзями.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Идет 100-й день полномасштабной войны РФ против Украины: текущая ситуация.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги:

Підпишись на Відкритий: