Дніпровська автошкола вчить жінок кермувати автівкою по всій Україні

Автошкола з Дніпра запускає всеукраїнський благодійний проєкт «Водійське посвідчення для переселенців». Він направлений на жінок, що вимушені покинути рідну домівку, проте залишились в Україні і прагнуть отримати водійське посвідчення. Навчання проводять по всій країні безкоштовно.   

Про це Відкритому розповіли керівник навчального центру «Автошкола» Микита Нем‘ятий, менеджерка по роботі з клієнтами Марія Шуліченко та координаторка проєкту  Юлія Донгаузер.  

Дніпровська автошкола вчить жінок кермувати автівкою по всій Україні - рис. 1

Проєкт «Водійське посвідчення для переселенців» створений для жінок, що вимушені покинути рідну домівку, проте залишились в Україні і прагнуть отримати водійське посвідчення. Навчання проводять по всій країні безкоштовно.

«Ми командою навчального центру «Автошкола» ucavtoshkola.com.ua  з другого дня війни волонтеримо, допомагаємо ЗСУ та біженцям з тих регіонів, які цього дійсно потребують (Маріуполь, Харківщина і тд). Зараз запустили благодійний проєкт, яким хочемо допомогти жінкам, що вимушені були покинути рідну домівку, проте залишились в Україні і потребують отримати водійське посвідчення, щоб мати змогу врятувати своє життя та життя своїх дітей і надалі. Всі ми знаємо, що в першу чергу люди з гарячих точок їхали  на особистому автомобілі, тож для багатьох навичка керувати автомобілем є наразі життєвонеобхідною!», – розповів керівник навчального центру «Автошкола» Микита Нем‘ятий.

Наразі бажаючих отримати водійське посвідчення та навчитися керувати автомобілем виявилося 700 людей з усієї України. Долучитися й заповнити заявку можна на сайті автошколи.

Детальніше дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ситуация под контролем: в Кривом Роге прозвучат взрывы

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: