Дніпрян запрошують заспівати гімн України для захисників

Дніпрян запрошують приєднатися до хору, який співатиме гімн на концерті лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації.

У Дніпрі в День Незалежності на Фестивальному причалі відбудеться концерт лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО», відкриватиме концерт хор волонтерів. Приєднатися до виступу запрошують усіх охочих.

«Цьогоріч на IV фестивалі «Пісні, народжені в АТО» започаткували нову традицію – для військових співають цивільні. Це символізує єдність українського народу. На гала-концерті в парку Шевченка хор із майже 30 волонтерів виконав гімн Збройних Сил України. Було дуже зворушливо, щиро та душевно. Вирішили продовжити чудову традицію. Вже маємо декілька учасників. Стартували і репетиції», — розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Окрім гімну, волонтерський хор має виконати ще декілька пісень під кінець концерту. Акомпанувати вокалістам буде військовий оркестр оперативного командування «Схід»

Набір виконавців ще триває. Вимога для майбутніх учасників концерту лише одна — відвідувати репетиції, що відбуваються у будівлі ОДА щовівторка та щочетверга з 18:00.

«Мати вокальні дані бажано, але не головне. Найважливіше — щире прагнення об’єднатися та заспівати заради миру», — зазначила Наталія Шуліка.

Репетиції відбуватимуться за адресою: м. Дніпро, проспект О. Поля, 1.
Записатися можна за телефоном 068 6798961.
Концерт відбудеться 24-го серпня на Фестивальному причалі у Дніпрі. Початок — о 15:00. Вхід вільний.

Дніпрян запрошують заспівати гімн України для захисників - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі провели заплив на каяках для учасників АТО.

 

Теги: