Дніпряни вигадали новий швидкий спосіб перебратися через річку

Як дістатися з лівого берега на правий під час ремонту Нового мосту у Дніпрі — це питання лишатиметься актуальним якнайменше до середини вересня. Відкритий розповість про альтернативний та швидкий метод переправи через річку. 

Поки одні ходять через Новий міст пішки, а інші стоять у заторах на Амурському мості або у черзі на безкоштовне водне таксі, найвигадливіші жителі міста користуються альтернативним способом переправитися через річку швидко та без заторів.

Приміські електрички — не найпопулярніший громадський транспорт для дніпрян, зазвичай ними користуються жителі прилеглих населених пунктів, адже їх маршрутна сітка у межах нашого міста не надто зручна. Та деякі електропоїзди роблять зупинки у межах міста.

Наприклад, на Слобожанському проспекті знаходиться станція «Нижньодніпровськ», а між вулицями Каруни та Янтарною — станція «193-й кілометр». Звідти без проблем можна доїхати до вокзалу на станції Дніпро-Головний всього за декілька хвилин та без заторів. За цим маршрутом курсують потяги, що їдуть у напрямку до міста Синельникове.

Детальнішу інформацію про розклад руху можна дізнатися на сайті Придніпровської залізниці, або у касах.

Як відомо, Новий міст у Дніпрі повинен відкритися на День міста 14-го вересня, щодо цього Борис Філатов побився об заклад із президентом Зеленським. Цікаво, що у разі перемоги Філатова дніпрянка пообіцяла провести ню-фотосесію на переправі 15-го вересня.

Дніпряни вигадали новий швидкий спосіб перебратися через річку - рис. 1

Теги: