Дніпряни вимагають патрулювати спальні райони силами Нацгвардії: реакція міськради

Жителі Дніпра вимагають від керівництва міста забезпечити патрулювання спальних районів силами Національної гвардії та Національної поліції. Як повідомляє Відкритий з посиланням на Єдину систему місцевих петицій, відповідне звернення набрало необхідну кількість голосів.

Посилити патрулювання дніпряни вимагають у зв’язку зі складною криміногенною ситуацією в окремих районах міста.

«За останні роки криміногенна ситуація в окремих районах міста значно погіршилася. Скоєно багато нападів на людей, пограбувань, здійснюється продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. На кожному кроці завуальовано працюють точки з ігровими автоматами. Вимога до керівників міста, спільно з Національною поліцією та Національною гвардією забезпечити патрулювання міста, особливо спальних районів, для поліпшення громадського порядку», — сказано в петиції.

У міській раді Дніпра розглянули петицію та надали відповідь.

«Відповідно до пункту 3 Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням міської ради від 30.03.2016 № 38/5 (зі змінами), Протокол №15 засідання робочої групи для опрацювання електронних петицій від 29.07.2019 з висновками та пропозиціями передано міському голові для подальшого розгляду та опрацювання. Про результати розгляду буде повідомлено додатково», — говориться у відповіді.

Однак, як сказано у протоколі засідання, міська рада не має повноважень, щоб зобов’язати Нацполіцію та Нацгвардію до тих чи інших дій.

98

За словами заступника директора департаменту громадського порядку та цивільного захисту Дніпровської міськради Максима Джихура, військові частини Нацгвардії, що базуються у Дніпрі, виконують завдання у зоні проведення Операції об’єднаних сил, а тому для патрулювання спальних районів не вистачає особового складу.

Як стало відомо Відкритому з власних джерел, на сьогодні силами патрульної поліції також практично не здійснюються регулярні виїзди до спальних районів (якщо немає повідомлення про злочин) через нестачу автомобілів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Дніпро під час виборів  патрулював спецзагін СБУ.

Теги: