Дніпрянка влаштувала «газову камеру» для сусідів

8-го серпня комунальники звільнили мешканців багатоповерхівки на житловому масиві Червоний Камінь від квартири зі сміттям. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Повідомляється, що трикімнатна квартира на першому поверсі будинку була вщент заповнена усіляким непотребом, що десятиліттями накопичувала жінка, яка там мешкає. Сусіди довгий час самостійно намагалися боротися з антисанітарією та неприємним запахом, але марно.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, така ситуація вимагала негайних дій:

«Квартира — неприватизована, а отже є комунальною власністю міста. Вирішено звільнити мешканців будинку від сміттєвого пекла, від якого вони потерпали роками. Комунальники працюватимуть до вечора — поки повністю не очистять трикімнатну квартиру, яка з підлоги до стелі цілком забита сміттям. Після цього там проведемо дератизацію», — сказав посадовець.

Він також зазначив, що жінка мала величезні борги за комунальні послуги, які ніколи не оплачувала. Крім того, розглядатиметься можливість через суд переселити її у менше житло.

Загалом міській владі відомо про 19 мешканців, які у своїх квартирах збирають великі купи сміття. Раз на рік комунальники там проводять подібні санітарні чистки.

Дніпрянка влаштувала «газову камеру» для сусідів - рис. 1

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області невідомі влаштували пожежу в храмі ПЦУ.

Теги: