До Дня пам’яті жертв політрепресій бібліотеки та музеї області провели онлайн-зустрічі

До Дня памяті жертв політичних репресій заклади культури області організували тематичні зустрічі підчас яких провели історичні лекції, покази фільмів, виховні години й конкурси. Усе – в онлайн-режимі. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

До Дня пам’яті жертв політрепресій бібліотеки та музеї області провели онлайн-зустрічі - рис. 1

«15 травня – скорботна дата. Цього дня згадуємо тих, хто став жертвами політичних репресій. Маємо пам’ятати про страшні сторінки нашої історії. Аби ті злочини більше ніколи не повторилися», – зазначила начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

До пам’ятної дати в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія провели тематичний відеоурок-лекцію. Говорили про те, де та як шукати інформацію про репресованих рідних.

«Це корисно для тих, хто хоче знайти інформацію про своїх родичів. У відео покроково роз’яснили, до яких архівів звертатися, як оформлювати запити та працювати з документами. Зробили огляд фондів бібліотеки та цикл тематичних публікацій», – розповіла вчена секретар бібліотеки Юлія Зюлєва.

Співробітники Дніпропетровського національного історичного музею підготували лекції для онлайн-глядачів. Розповіли про історію тоталітарних режимів, тематичні експозиції у музеях України та світу.

У бібліотеках, музеях, мистецьких закладах області також пройшли виховні години, тематичні уроки, конкурси есе, покази фільмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: У Дніпрі завод готувався відновити постачання комплектів озброєння для РФ.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: ,

Підпишись на Відкритий: