До кого у Дніпрі можна звернутися, щоб спиляли дерево

У мерії Дніпра розповіли, куди звертатися містянам щодо обрізання та видалення дерев. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби міськради. 

Із заявами про обрізання чи видалення аварійних дерев, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу лінію або до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

«Усі відповідні заяви акумулюються у департаменті благоустрою та інфраструктури. Дозвіл на обрізування чи видалення аварійного дерева видає спеціальна комісія при департаменті, до складу якої входять, зокрема, фахівці цієї служби, представники міської екологічної інспекції. Комісія працює за відповідним графіком. Якщо після обстеження ухвалюється рішення обрізати або видалити те чи інше дерево, на це видається відповідний акт», — пояснив директор комунального підприємства «Міськзеленбуд» Олег Плітченко.

Директор «Міськзеленбуду» також нагадав: у Дніпрі діє повний мораторій на видалення та кронування здорових дерев. Отже, це не стосується сухих та аварійних. Йдеться про заборону вирубування дерев у місцях під будівництво та ведення будь-якої комерційної діяльності. Про ситуації із видаленням дерев без дозвільних документів необхідно повідомляти поліції. Загалом з початку року у Дніпрі обрізано та омолоджено близько 3,5 тисяч дерев і видалено близько 2,5 тисяч аварійних.

«Цього року за планом висадити по місту орієнтовно 11,5 тисяч дерев і кущів, з них близько 9 тисяч вже посадили, решту – восени. Крім цього, з початку року підприємство висадило близько 68 тисяч квітів. Іще 8 тисяч хризантем висадимо до Дня міста. Подавати заявки на садіння зелених насаджень дніпряни також можуть до департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради», — додав Олег Плітченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі суд зобов’язав прокуратуру відкрити кримінальне провадження за фактом спилювання дерев на вулиці Короленка.

Оцените этот материал: