Дощ та сильний вітер: чи зміниться погода у Дніпрі

У Дніпрі впродовж тижня зберігатиметься здебільшого ясна погода. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Український Гідрометцентр.

У понеділок, 5-го серпня, на території Дніпра протягом дня очікується ясна погода, без опадів. Температура повітря вночі становите 10-12 градусів тепла, а вдень підвищиться до 21-23. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду.

У вівторок, 6-го серпня, погода обіцяє буде ясною. Температура повітря вночі коливатиметься від 9 до 11 градусів вище нуля, а вдень буде близько 23 градусів тепла. Вітер західний, 5-10 метрів на секунду.

У середу, 7-го серпня, містянам потрібно буде взяти із собою парасольки, тому що вдень дощитиме. Температура повітря вночі становитиме 11-13 градусів тепла, а вдень підвищиться до 26. Вітер південно-західний, 5-10 метрів на секунду.

У четвер, 8-го серпня, погода повинна бути сонячною та ясною, без опадів. Температура повітря вночі коливатиметься від 15 до 17 градусів тепла, а вдень буде близько 30. Вітер південно-західний, 3-8 метрів на секунду.

У п’ятницю, 9-го серпня, очікується, що істотних опадів не буде. Температура повітря вночі становитиме близько 16 градусів вище нуля, а вдень підвищиться до 28.

Слід нагадати, що сьогодні, 4-го серпня, у Дніпрі різко погіршилися погодні умови. Унаслідок негоди повалило дерева та пошкодилися конструкції. У зв’язку із цим на території міста та області виникли проблеми з електропостачанням.

Дощ та сильний вітер: чи зміниться погода у Дніпрі - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що до Дніпра наближається потужний циклон.

Теги: