Дострокові місцеві вибори неможливі без прийняття відповідного закону, — Богдан

Голова Офісу президента (ОП) Андрій Богдан заявляє, що проведення дострокових місцевих виборів є неможливим без прийняття відповідного закону. Про це повідомляє Відкритий, цитуючи заяву голови ОП під час сьогоднішнього брифінгу.

За словами Андрія Богдана, місцеві перевибори неможливо провести достроково без прийняття відповідного закону. Він додав, що конфігурація такого закону для нього поки що є незрозумілою, адже в Україні існує проблема незакінченої реформи місцевого самоврядування. Власне, саме з цієї причини частина виборів до об’єднаних територіальних громад (ОТГ) відбувалася, а частина — ні.

«За логікою законодавства, було б цілком доцільно закінчити формування ОТГ, а вже після цього здійснити перевибори у новій реальності. Однак, чи буде прийняте таке рішення, залежить від діалогу із депутатами, оскільки вони усі мають свою думку і є особистостями», — резюмував очільник ОП.bogdan

Нагадаємо, раніше Відкритий повідомляв, що міський голова Дніпра Борис Філатов вимагає від президента України Володимира Зеленського провести дострокові місцеві вибори.

Теги: