Facebook пропонує ЗМІ гроші за публікацію якісних новин

У Facebook з’явиться новий розділ з новинами. У зв’язку із цим компанія пропонує гроші ЗМІ, щоб поширювати їхній контент у соціальній мережі. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на wsj.com.

Керівництво компанії Facebook вирішило запропонувати низці американських засобів масової інформації (ЗМІ) близько трьох мільйонів доларів за ліцензію на розміщення їхніх новин у новому спеціальному розділі у соціальній мережі. Відомо, що цей розділ повинен з’явитися вже восени. До того ж, засновник соціальної мережі Марк Цукерберг анонсував його появу ще у січні цього року. У своїй промові він звернув увагу громадськості до ідеї поширювати якісні новини.

Наразі таку пропозицію отримали відомі американські компанії, як: The Washington Post, ABC News, Bloomberg та Dow Jones (видавець The Wall Street Journal). Кожна з них має право самостійно обрати, як саме будуть розміщуватися матеріали. Наприклад, новини можна буде публікувати безпосередньо у соціальній мережі або розміщувати тільки заголовок із посиланням на сайт того ЗМІ, звідки була взята інформація.

Facebook пропонує ЗМІ гроші за публікацію якісних новин - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Facebook планує перейменувати Instagram і WhatsApp.

Теги: